180 180
Usługi Projektowanie-konstrukcji-rozwój-produktów

Rozwój produktów


Przyśpiesz innowacyjność i cykl życia produktów


Twoja najlepsza inwestycja znajduje się w naszej wiedzy.

Gdy chodzi o innowacje, kluczem do wysokiego zwrotu z inwestycji jest wybór właściwego pomysłu i jego szybka zamiana w realny produkt.


Dzięki działom badań i rozwoju na całym świecie, mierzącym się z rosnącym zapotrzebowaniem na innowacyjne nowe produkty oraz szybsze cykle życia produktów, dział rozwoju produktów SSAB oferuje wyjątkowe wsparcie w zakresie zastosowań stali.

Doświadczenie na polu innowacji


Od ponad 50 lat klienci SSAB mają dostęp do lokalnego, znakomitego wsparcia technicznego, jak również specjalistycznej wiedzy na temat projektowania, formowania i łączenia stali premium z SSAB. Efektem są mocniejsze, lżejsze i bardziej ekologiczne produkty stalowe i rozwiązania konstrukcyjne.

Zaawansowana oferta techniczna


Obecnie SSAB oferuje również zarządzanie projektami od koncepcji po wirtualne i fizyczne prototypy. Usługi te skracają cykl rozwoju produktu, redukują koszty oraz przyśpieszają proces innowacyjności w Twojej firmie.

Unikalna metoda rozwoju SSAB łączy innowacyjność, efektywność kosztową oraz wykonalność produkcji w celu skrócenia cyklu rozwoju Twoich produktów bazujących na stalach premium.