180
Aktualności Gratulacje dla KH-KIPPER z okazji 20-lecia firmy!
24 stycznia, 2018 09:21 CET

Gratulacje dla KH-KIPPER z okazji 20-lecia firmy!

Spółka KH-KIPPER, wiodący w Polsce producent zabudów-wywrotek na samochody ciężarowe powyżej 12 t DMC, obchodziła 20-lecie swojej działalności. SSAB Poland dołącza się do gratulacji i życzy wielu dalszych sukcesów.

gratulacje od SSAB

20 lat temu z małego zakładu produkcyjnego w Kajetanowie k. Kielc wyjechały pierwsze wywrotki. Dzisiaj KH-KIPPER posiada 2 zakłady produkcyjne i halę serwisową, zatrudnia ponad 400 osób i dysponuje mocami produkcyjnymi o wielkości 1500 sztuk zabudów wywrotek rocznie. Firma produkuje także urządzenia hakowe, przyczepy i naczepy, zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem żurawi samochodowych, systemów hydrauliki siłowej oraz urządzeń hakowych innych producentów. Wywrotki z zabudowami oznakowanymi logo KH-KIPPER trafiają do odbiorców w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Południowej, a nawet Australii i Oceanii.

Strategia KH-KIPPER zakłada nieustanny rozwój produktów i poszerzanie oferty. Kompletny park maszynowy i własne biuro konstrukcyjne pozwala realizować nowe projekty. W zabudowach stosowane są materiały najwyższej jakości, do których należą stale Strenx i Hardox z SSAB.

Współpraca SSAB i KH-KIPPER rozwija się z powodzeniem od wielu lat. KH-KIPPER jest partnerem programów My Inner Strenx oraz Hardox in My Body. Do programu My Inner Strenx firma KH-KIPPER dołączyła w 2015 roku jako jedna z 3 pierwszych firm na świecie. Podczas uroczystości 20-lecia kieleckiej firmy wręczone zostały dyplomy za długoletnią współpracę, które otrzymali Łukasz Piechal, Area Sales Manager, SSAB oraz Torsten Wångmar, Sales Director, SSAB. 

dyplom dla SSAB

Więcej informacji na temat firmy KH-KIPPER:  www.kh-kipper.pl