180
Aktualności Rozmowy o stali trwają
3 listopada, 2016 12:37 CET

Rozmowy o stali trwają

Klienci SSAB Poland nie tylko korzystają z naszych stali przy produkcji swoich wyrobów, ale także podkreślają ich zalety na branżowych forach. Na stronie magazynu „Samochody specjalne” pojawiła się rozmowa przedstawicieli dwóch ważnych partnerów SSAB – KH-KIPPER oraz Wielton – na temat konstrukcji dobrych wywrotek.

 KH-KIPPER i Wielton to partnerzy programów SSAB, My Inner Strenx oraz Hardox in My Body, adresowanych do producentów stosujących stale Strenx o wysokiej wytrzymałości oraz trudnościeralne blachy Hardox. Firmy są największymi polskimi producentami pojazdów budowlanych i od dawna korzystają z rozwiązań SSAB Poland. Wiedzą też, jak skonstruować dobrą wywrotkę.

Czytelnikom „Samochodów specjalnych” wyjaśnia tę kwestię Maciej Kaczor, dyrektor Centrum Badawczo-Rozwojowego Wielton SA oraz Andrzej Kamionka, prezes KH-KIPPER Sp. z o. o. Przedstawiciele obu firm zgodnie podkreślają, że do zrobienia dobrej wywrotki potrzebna jest odpowiednia stal – wytrzymała, odporna na ścieranie i podatna na spawanie – a taka właśnie jest stal Hardox z SSAB.

Całą rozmowę możecie Państwo przeczytać na stronie:

http://samochody-specjalne.pl/2016/07/11/konstruktorzy-o-wywrotkach/